Amber Villa Chłopy , 76-034 Chłopy, Zachodnia 3

Amber Villa Chłopy
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 25%
  • dłużej niż rok

Obiekt dostępny w okresie od 29-04 do 30-09


Typ apartamentu
Cena za noc
Pokój 5-osobowy typ studio
Pokój 5-osobowy typ studio

cena za nocleg zależy od terminu pobytu, ceny od 50 / os.

Pokój 5-osobowy z łazienką
Pokój 5-osobowy z łazienką

cena za nocleg zależy od terminu pobytu, ceny od 40 / os.

Pokój 4-osobowy z łazienką
Pokój 4-osobowy z łazienką

cena za nocleg zależy od terminu pobytu, ceny od 45 / os.

Pokój 3-osobowy z łazienką
Pokój 3-osobowy z łazienką

cena za nocleg zależy od terminu pobytu, ceny od 40 / os.

Pokój 2-osobowy z łazienką
Pokój 2-osobowy z łazienką

cena za nocleg zależy od terminu pobytu, ceny od 50 / os.

Amber Villa to obiekt noclegowy położony w Chłopach przy ulicy Morskiej i Zachodniej. Idealny na wakacyjny wypoczynek nad Morzem Bałtyckim. Chłopy to wioska rybacka o charakterze zabytkowym, położona między Mielnem i Sarbinowem. Miejscowość jest otoczona pasem lasów pełnych zapachów drzew sosnowych i świerkowych oraz porannym śpiewem ptaków. Raj dla osób ceniących spokój, relaks i aktywny wypoczynek (trasy rowerowe i piesze). Nadmorski mikroklimat stwarza wspaniałe...

Amber Villa to obiekt noclegowy położony w Chłopach przy ulicy Morskiej i Zachodniej. Idealny na wakacyjny wypoczynek nad Morzem Bałtyckim. Chłopy to wioska rybacka o charakterze zabytkowym, położona między Mielnem i Sarbinowem. Miejscowość jest otoczona pasem lasów pełnych zapachów drzew sosnowych i świerkowych oraz porannym śpiewem ptaków. Raj dla osób ceniących spokój, relaks i aktywny wypoczynek (trasy rowerowe i piesze). Nadmorski mikroklimat stwarza wspaniałe warunki do zdrowotnego wypoczynku. Szeroka i czysta plaża nie zatłoczona w sezonie.

Na wczasowiczów czeka niedroga, dobra baza noclegowa i gastronomiczna – smażalnie ryb oraz port rybacki, gdzie można kupić świeżą i wędzoną rybę. Tanie noclegi o wysokim standardzie to niewątpliwy atut naszego domu.

Budynek jest nowy, dwupoziomowy, całkowicie ogrzewany, dlatego nasza oferta jest ważna cały rok – w sezonie wakacyjnym oraz poza nim. Na posesji znajdują się dwa domki z bala, jeden duży (od 4-10 osób) idealny dla rodziny z dziećmi lub przyjaciół oraz mniejszy (dwuosobowy). Pokoje posiadają standardowe wyposażenie oraz łazienkę. Posiadamy jeden „apartament” z aneksem kuchennym i dużym tarasem na poranne śniadanie. Obiekt dysponuje wieloma atrakcjami: basen rozporowy, plac zabaw dla dzieci, trampolina, grill, ognisko, rowery, bilard.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 60
Liczba pokoi: 17
Obiekt sezonowy: od 29-04 do 30-09
Sport
Rozrywka
Dzieci
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Oferty noclegowe w pobliżu
Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!